Cennik

Jeżeli chcesz zamieścić standardowy wpis firmy czy ofertę promocyjną z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dokonać w Portalu KatalogFirmowy.com w niecomowicie niskiej cenie. Maksymalny koszt 2 zł netto + 23% VAT  (brutto 2,46 zł brutto).

Cennik rozszerzonych wpisów firmy prezentuje się w sposób następujący:

Wpis Premium - pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe jak i prezentacja oferty w postaci zdjęć. Wpis taki otrzymuje podstronę w serwisie. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany. Maksymalny koszt wpisu 9 zł netto + 23% VAT (11,07 zł brutto)

Wpis Premium Plus - wizytówka firmy prezentowana w subdomenie nazwafirmy.katalogfirmowy.com pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe, galeria zdjęć. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany. Maksymalny koszt wpisu 20 zł netto + 23% VAT (24,6 zł brutto).

Oferty Promocyjne

Top Oferta - oferta prezentowana na stronie głównej podstrony "Oferty Firm" oraz wyróżniona niebieską ramką i prezentowana zawsze na początku listy kategorii w której została dodana.

Jak zapłacić za ogłoszenie?

Portal KatalogFirmowy.com umożliwia wygodne płatności SMS, online oraz płatność na konto serwisu. 

Portal KatalogFirmowy zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

Płatności sms obsługuje serwis DotPay.pl. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności znajduja się na stronie DotPay.pl. Usługi płatności sms są dostępne w sieciach komórkowych: T-Mobile, Orange, Plus GSM, Play (Sami Swoi, Hayah, Tak Tak, Simplus, Orange Go, POP i inne). Regulamin usług SMS znajduje się tutaj: Regulamin usługi

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.